Vítejte na Winter4K.com

Živé přenosy a streamování ve 4K

Společnost Winter4K pro vás zajistí živé přenosy či multimediální streamování z nejrůznějších typů společenskýh akcí, především se však zaměřujeme na sportovní události a přenosy či hudební koncerty. Díky nejnovějším technologiím přenosu dat a live streamingu jsme schopni nabídnout našim klientům živé přenosy celosvětovému publiku a to v té nejvyšší kvalitě, ve 4K (Ultra HD).

Naše služby

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti živého vysílání a streamingu a to v té nejvyšší kvalitě, ve 4K (Ultra HD). Klientům vždy nabízíme originální řešení vytořené k dané události a dle požadavků klienta. Jsme schopni zabezpečit přenosy z nejšůznějších společenských, především se však zaměřujeme na sportovní události a přenosy či hudební koncerty na LED projekce jakéhokoliv rozměru a pod.


  • Živé přenosy a streamování

  • Přenosy do kin či na vícemonitorové LED projekce

  • Výroba hudebních videoklipů

  • Výroba reklamních spotů

  • Fotografické služby

Díky používání nejnovějších 4K kamer a streamingové technologie jsme schopni filmovat a přenosy přenášet přímo z kamer na nejrůznější platfomy např. YouTube apod. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme...

Kontaktujte nás

production@winter4k.com
+420 499 329 150
+420 608 830 460

Pro telefonické dotazy dostupni denně od 8°° do 19°°

Adresa

Dolní Malá Úpa 21
542 27, Malá Úpa
Česká republika

IČO 674 70 955

Jsme také na